pro muže i pro ženy

Stoopodour 2v1 unisex přírodní deodorant pudr 50 g

Stoopodour 2v1 unisex přírodní deodorant pudr 50 g

Cena (bez DPH)
304 Kč
DPH (21%)
64 Kč
Cena (s DPH)
368 Kč
Výrobce:
Stoppodour
Dostupnost :
Skladem
EAN:
8594184060018

Přírodní deodorant STOPPODOUR eliminuje zápach podpaží a nohou. Umožňuje přirozený a zdravý tok potu. Vlasové folikuly a potní žlázy, které produkují pot se proto neucpávají, což pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a předcházet podráždění pokožky. STOPPODOUR® působí tak, že díky aktivní antibakteriální složce mikrokrystálů minerálů kamence brání hromadění růstu bakterií na povrchu kůže a tím eliminuje zápach podpaží a nohou. Chodidlo je chráněno proti plísni a stejně jako podpaží zůstává celý den svěží a bez zápachu. Poskytuje ochranu až 72 hodin pro může a ženy. Dává pokožce hladký a pohodlný pocit. Neobsahuje parfém, alkohol a je šetrný k pokožce.

Doporučeno proti bromhidróze nebo nadměrnému tělesnému pachu způsobenému extrémní tvorbou bakterií na pokožce.

Aplikace: Po umytí podpaží a chodidel mýdlem a vodou, aplikujte prášek přibližně 0,05 gramu na každé podpaží a chodidlo, dokud jsou ještě mokré. Je to asi polovina jedné čtvrtiny čajové lžičky. Prášek se okamžitě rozpustí na mokrém povrchu pokožky. Nechte tak uschnout. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte každý den.

Pokud se extrémně potíte na nohou, nasypte trochu pudru na ponožky nebo do bot, pro extra ochranu.

Po oholení nanášejte STOPPODOUR® minimálně po 8 hodinách a tím zabráníte mírnému pálení.

Varování: Nevdechujte nosem a ústy. Při kontaktu prášku s očima, vypláchněte oči vodou. Udržujte mimo dosah dětí. Neparfemováno. Nezanechává skvrny. Klinicky a laboratorně testováno.

Složení: Potassium Alum, zea mays

 
Powered by Phoca Cart

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.