pro muže i pro ženy

Způsoby dopravy

Doprava při nákupu 10 kusů a vice je ZDARMA

  • 10 a více kusů = doprava zdarma

Způsoby a ceny dopravy 1 - 9 kusů

Česka Pošta

  • Balík na poštu 99 Kč + Platba na dobírku 17 Kč = Celkem 116 Kč
  • Balík do ruky 119 Kč + Platba na dobírku 17 Kč = Celkem 136 Kč
  • Platba předem = 0 Kč

Způsoby platby

Způsob platby si zvolíte v závěru objednávacího procesu. K dispozici je platba na dobírku a platba bankovním převodem při platbě předem.

Dobírkou

Peníze zaplatíte při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo dopravci, pouze v hotovosti, platební karty nepřijímají. Platba při doručení na adrese v České republice je možná pouze v českých korunách, při doručení na Slovensku pouze v eurech - tuzemští dopravci nemohou v hotovosti přijímat cizí měnu.

Bankovním převodem při platbě předem

Jakmile odešlete objednávku obdržíte e-mailem její potvrzení. V rekapitulaci objednávky, kterou automaticky obdržíte po uzavření objednávky, naleznete ve spodní části e-mailu číslo účtu pro převod, variabilní symbol je číslo objednávky. Pokud e-mail neobdrdžíte, kontaktujte nás prosím. Vámi zaslané peníze nám budou připsány během 1-3 dnů po jejich odeslání. Zboží skladem odesíláme v den připsání úhrady na náš účet nebo následující pracovní den.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.